Hakkımızda

Çakmakcı Gümülcine İnşaat Şirketi ;

Çakmakcı grup ve gümülcine inşaat şirketinin ortaklığıyla 2017 yılında kurulmuştur.

Fırmamızın amacı iki güçlü firmanın birleşmesi ile lüks ve saygın konut projelerine imza atmaktır


Çakmakcı Grup ;

cakmakcıgrup

Çakmakçı Grup olarak kuyumculuk sektöründeki faaliyetlerimize 1980 yılında As Kuyumculuk adı altında başlayıp, daha sonra sektörün hızla büyüyen markası haline geldik. Büyüme hedefleri doğrultusunda 1986 yılında Ataşehir’ de ikinci mağazamız olan Hakan Mücevherat’ı kurduk. Her alanda mükemmel bir hizmet şirketi olma prensibiyle yola çıkan şirketimiz, geliştirdiği iş disiplini, mesleki etik ilkelerine bağlılığı ve sürekli kendisini geliştiren bir yapıya kavuşmuştur. Perakende alanında birçok yeniliğe imza atan şirketimiz, örnek teşkil eden yapısıyla da sektörün öncülerinden biri olmakla beraber müşterilerinin güvenini de kazanmıştır. Bu istikrarlı büyüme ile birlikte şirketimiz, döviz sektörüne de yatırım yaparak 1993 yılında yine Ataşehir’ de Hakan Altın Döviz A.Ş ve hemen akabinde Çakmakçı Altın ve Döviz A.Ş’ yi kurmuştur. Yüksek miktarda işlem hacmi ile yine kendi alanında sektörün en tanınmış ve en itibarlı kuruluşları arasında üst sıralarda yer almıştır.

Şirketimiz kuyumculuk sektöründeki profesyonel çalışmalarını bir adım daha ileriye taşıyarak 2010 yılında Koçak Gold Maltepe bayiliğini açmıştır. Bayilikte göstermiş olduğu başarının ardından 2012 yılında Buyaka AVM içerisinde şirket bünyemizdeki ikinci bayilik olan Buyaka Koçak Gold bayiliğini açarak mağazalaşma sürecini devam ettirmiştir.

30 yılı aşkın serüvenimizin bugün gelmiş olduğu noktada hızla büyüyen şirketimiz, ilkelerinden taviz vermeyerek, her alanda tam bir iş disiplini ile çalışarak, kurumsal yapısı itibarı ile profesyonel iş anlayışını geliştirmeye devam etmekte, gerek döviz gerekse kuyumculuk alanında yatırımlarını sürdürmeye devam etmektedir.


Gümülcine İnşaat ;

gumulcine-insaat (1)

Gümülcine İnşaat 15 yılı aşkın süredir, Gümülcine işletmelerinde uygulanan, tecrübe olarak biriktirilen yönetim ve oraganizsayon biçimlerini esas alır. Gümülcine İnşaat işine, çevresine , müşterisine değer veren , sürekli öğrenmeye, gelişmeye açık olan, yaptığı işe veya verdiği hizmete değer katmak suretiyle genel bir fayda yaratan ve sağladığı bu faydayı işine yatıran Kurumsal bir inşaat firmasıdır.


Misyon & Vizyon

Eser Yaratarak Aydınlık Yarınlar Üretmektir.
Güçlü, Asil, Dinamik, Kurumsal ve İnsan odaklı altyapısını sürekli geliştirerek bölgesinin en tercih edilen yaşam alanı üreticisi olmak.